Studio Fresh Mill rozděluje své služby na 4 další specializovaná studia.

Studio Fresh Mill již 10 let poskytuje komplexní služby v oblasti tvorby webových stránek, 3D grafiky, správy WordPress webových stránek a převodu grafických návrhů do šablony webových stránek. Jenže v průběhu několika let nám přibylo mnohem více klientů a abychom všem vyhověli, rozhodli jsme se stát ještě silnějším. Rozdělení studia Fresh Mill na 4 další je pro nás významný krok.

Studio Fresh Mill se stává nyní ještě silnějším a konkurenčním hráčem na trhu s webovými službami.

Profi Vizualizace

Profi Vizualizace je studio, které se zabývá tvorbou 3D grafiky a vizualizací. Naši odborníci mají bohaté zkušenosti a dovednosti v oblasti 3D modelingu, texturování, animace a renderingu. Věnujeme se jak 3D produktovým vizualizacím, tak 3D animací pro reklamu, marketing a e-commerce.

Naše práce je založena na preciznosti, profesionalitě a kreativitě. Dbáme na to, aby naše vizualizace byly co nejrealističtější a nejpůsobivější.

Web Flow Press

Studio Web Flow Press nabízí komplexní správu pro WordPress webové stránky. Zaměřujeme se na správu firemních webů a e-shopů. Kromě toho se specializujeme na různé WordPress úkony které ke správě WP webu patří. V současné době se takto staráme o 180 webových stránek. Naším cíle u Web Flow Press je propojit nabízet klientům více možností a služeb včetně klientské sekce a rychlé podpory.

Profi WP

Studio Profi WP je naše okrajové studio, protože máme mnoho klientů, kteří hledají pouze převod grafických návrhů do HTML/CSS/JS šablon. Fresh Mill se specializuje na komplexní vývoj a WordPress, což může některé mást.

V rámci našich možností je Profi WP schopné nabídnout napojení na redakční systémy Joomla, WordPress, Kentico, případně nabídnout i napojení na jiná CMS.

Fresh Mill

Studio Fresh Mill bude dále dohlížet na plynulý chod všech studií a zajišťovat komplexní služby v oblasti tvorby webových stránek včetně grafického designu. Naším cílem je zaměřit se více na WordPress webové stránky a WordPress e-shopy a jejich vývoj na míru. Dále na vývoj různých pluginů, konfigurátorů, chatbotů a aplikací.

31.12.2023

Proč je 3D grafika tak dynamický obor a jaká je budoucnost ve světě 3D

3D grafika, jedna z nejdynamičtěji se rozvíjejících oblastí v oblasti digitálního designu a vizualizace, má hluboký vliv na různé aspekty moderní společnosti. V tomto článku […]

Sledujte nás
na Instagramu

Líbí se vám naše práce?
napište nám!